PROGRAM:
2015. JÚNIUS 19., PÉNTEK
11 órától Lenkefi Konrád emléktáblájának avatása (Penza ltp. 1.)
15 órától Megnyitó – óriásbábos felvonulás (a Csaba Centertől az Ibsen Házig)
16–17 óra Pályi János (Kaposvár): Vitéz László (Andrássy út 1.)
17–18 óra Napsugár bábszínház (Békéscsaba): Paradicsomleves betűtésztával (az Ibsen Ház udvara)
18–19 óra Balassi Táncegyüttes (Békéscsaba): Ládafia (Jókai színház)
20–21 óra Poppen Opera Podium (Hollandia): L’abbraccio della Luna (Holdhinta) bábopera egy felvonásban,
olasz nyelven (Ibsen Stúdiószínház)
21–22 óra Pribojszki Mátyás és zenekara – koncert (a városháza udvara)
A Városházi Esték nyitó rendezvénye
2015. JÚNIUS 20., SZOMBAT
10–18 óra Mutatványosok (a Jókai színház előtti tér)
– Minicirkusz
– Cirkusz Mechanikusz
– Kádár Ferkó „Bábos” Fotószínháza
– Tekergőtér
– Mesekert
– Paprika Jancsi csúzlizdája
10–11 óra Bartha Tóni Bábszínháza
(Göd): Paprika Jancsi – vásári bábjá-
ték (az Ibsen Ház udvara)
11–12 óra Vojtina Bábszínház (Debrecen) : A kis December király (Jókai színház)
14–15 óra Fekete Dávid (Debrecen): Törökvész vitéz, avagy Vitéz László és a törökök – vásári bábtáncoltató
játék (az Ibsen Ház udvara)
15–15.30 Lénárt András (Tiszaalpár): STOP (a színház előtti tér)
16–17 óra Pavel Vangeli (Csehország): Prága, az elvarázsolt város (a Napsugár bábszínház kisterme)
17–18 óra Néder Norbi (Biatorbágy) vásári bábjátéka: Az ördög kilenc kérdése, avagy bábokkal való
játék szerelemről, házasulásról, ördögi csalárdságról (az Ibsen Ház udvara)
18–19 óra Wayang Színház (Indonézia): Az esőkirály és a szépséges Jázminvirág (Jókai színház)
20–21 ó r a Harlekin Bábszínház (Eger): Hamlet (Ibsen Stúdiószínház)
21–22 óra Rokodál-koncert (a Napsugár bábszínház zenekara), ÉdesKeserű - koncert (a z Ibsen Ház udvara)
2015. JÚNIUS 21., VASÁRNAP
10–18 óra Mutatványosok (a Jókai színház előtti tér)
– Minicirkusz
– Cirkusz Mechanikusz
– Kádár Ferkó „Bábos” Fotószínháza
– Tekergőtér
– Mesekert
– Paprika Jancsi csúzlizdája
10–11 óra Tatay Színház (Budapest): Vitéz László (az Ibsen Ház udvara)
11–12 óra Viktor Antonov (Oroszország): Cirkusz zsinórokon (a Napsugár bábszínház kisterme)
14–15 óra Aracs Eszter (Tiszaalpár): Guruló Cirkusz (az Ibsen Ház udvara)
15–16 óra Antonio Pasqualino Museo (Szicília): Párizs ostroma (Ibsen Stúdiószínház)
16–17 óra Ciróka Bábszínház (Kecskemét): Hamupipőke (Jókai színház)
17–18 óra Tatay Színház (Budapest): Az élet kenyere (a Napsugár bábszínház kisterme)
19 –21 óra Szabó Balázs és bandája – fesztiválzáró program (a városháza udvara)
A Békéscsabai Napsugár Bábszínház a műsorváltoztatás jogát fenntartja.
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.