Napi tudósítások a fesztivál eseményeiről képekkel, videókkal

PROGRAMOK VÁROSSZERTE

2015/06/17. - írta: takacsvera46

PROGRAM:

2015. JÚNIUS 19., PÉNTEK


11 órától Lenkefi Konrád emléktáblájának avatása (Penza ltp. 1.)

15 órától Megnyitó – óriásbábos felvonulás (a Csaba Centertől az Ibsen Házig)

16–17 óra Pályi János (Kaposvár): Vitéz László (Andrássy út 1.)

17–18 óra Napsugár bábszínház (Békéscsaba): Paradicsomleves betűtésztával (az Ibsen Ház udvara)

18–19 óra Balassi Táncegyüttes (Békéscsaba): Ládafia (Jókai színház)

20–21 óra Poppen Opera Podium (Hollandia): L’abbraccio della Luna (Holdhinta) bábopera egy felvonásban,
olasz nyelven (Ibsen Stúdiószínház)

21–22 óra Pribojszki Mátyás és zenekara – koncert (a városháza udvara)
A Városházi Esték nyitó rendezvénye


2015. JÚNIUS 20., SZOMBAT


10–18 óra Mutatványosok (a Jókai színház előtti tér)
– Minicirkusz
– Cirkusz Mechanikusz
– Kádár Ferkó „Bábos” Fotószínháza
– Tekergőtér
– Mesekert
– Paprika Jancsi csúzlizdája

10–11 óra Bartha Tóni Bábszínháza
(Göd): Paprika Jancsi – vásári bábjá-
ték (az Ibsen Ház udvara)

11–12 óra Vojtina Bábszínház (Debrecen) : A kis December király (Jókai színház)

14–15 óra Fekete Dávid (Debrecen):
Törökvész vitéz, avagy Vitéz László és a törökök – vásári bábtáncoltató
játék (az Ibsen Ház udvara)

15–15.30 Lénárt András (Tiszaalpár): STOP (a színház előtti tér)

16–17 óra Pavel Vangeli (Csehország): Prága, az elvarázsolt város (a Napsugár bábszínház kisterme)

17–18 óra Néder Norbi (Biatorbágy) vásári bábjátéka: Az ördög kilenc kérdése, avagy bábokkal való
játék szerelemről, házasulásról, ördögi csalárdságról (az Ibsen Ház udvara)

18–19 óra Wayang Színház (Indonézia): Az esőkirály és a szépséges Jázminvirág (Jókai színház)

20–21 ó r a Harlekin Bábszínház (Eger): Hamlet (Ibsen Stúdiószínház)
21–22 óra Rokodál-koncert (a Napsugár bábszínház zenekara), ÉdesKeserű - koncert (a z Ibsen Ház udvara)


2015. JÚNIUS 21., VASÁRNAP

10–18 óra Mutatványosok (a Jókai színház előtti tér)
– Minicirkusz
– Cirkusz Mechanikusz
– Kádár Ferkó „Bábos” Fotószínháza
– Tekergőtér
– Mesekert
– Paprika Jancsi csúzlizdája

10–11 óra Tatay Színház (Budapest): Vitéz László (az Ibsen Ház udvara)

11–12 óra Viktor Antonov (Oroszország): Cirkusz zsinórokon (a Napsugár bábszínház kisterme)

14–15 óra Aracs Eszter (Tiszaalpár): Guruló Cirkusz (az Ibsen Ház udvara)

15–16 óra Antonio Pasqualino Museo (Szicília): Párizs ostroma (Ibsen Stúdiószínház)

16–17 óra Ciróka Bábszínház (Kecskemét): Hamupipőke (Jókai színház)

17–18 óra Tatay Színház (Budapest): Az élet kenyere (a Napsugár bábszínház kisterme)

19 –21 óra Szabó Balázs és bandája – fesztiválzáró program (a városháza udvara)


A Békéscsabai Napsugár Bábszínház a műsorváltoztatás jogát fenntartja.

Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

http://napsugarfeszt.blog.hu/api/trackback/id/tr147520490

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben.

Nincsenek hozzászólások.